Exit Festival 2012 - Pun program

16-06-2012 12:42 Autor: Metal Serbia

Exit 2012 ProgramNakon otkrivanja većeg broja izvođača, program ovogodišnjeg Exit Festivala zvanično je objavljen u celosti.

Konačan spisak izvođača između ostalih upotpunili su Partibrejkers koji će na glavnu festivalsku binu izaći 15. jula, neposredno pre čuvenih Guns 'n' Roses.

Podsećamo, Exit Festival 2012 održava se od 12. do 15. jula na Petrovaradinskoj tvrđavi.

Više informacija o prodaji ulaznica možete naći na zvaničnom sajtu, dok je pun program dostupan ispod.

12. jul

Main Stage

Duran Duran
Gossip
Sub Focus
Dj Set & MC ID
Skindred
MistaJam
Kriške

Dance Arena

ACICII
Felix Da Housecat
Totally Enormous
Extinct Dinosaurs
Live
Jacques Lu Cont
Brodinski
Eats Everything

Fusion Stage

Edo Maajka
Kamp!
Block Out
Pompeya
Hype!
Twisted Piglet

Suba Stage

Volkova Sisters
The Zombie Kids
Idemo na Mars
Banda Panda
Vienna In Love

Explosive Stage

Street Dogs
Red Union
Potres
The Bayonets
Ground Zero
Nothing Left
As I Fall
Zer00ne
Garlic

Elektrana

When Saints Go Machine
Christian Strobe

HNS Stage

Addison Groove
Jon Convex
Trevino
Benjamin Damage & Doc Daneeka

13. jul

Main Stage

New Order
Hercules And Love Affair
Netsky feat MC Dynamite
Drumsound & Bassline Smith feat MC Dynamite
Ola Horhe

Dance Arena

Luciano
Reboot Live
Kenny Larkin
Robert Dietz
Maayan Nidam

Fusion Stage

The Toy Dolls
Goblini
Sve Barabe
Lollobrigida
Jarboli
Dreddup
Grimus

Suba Stage

BMKLTSCH Records

Explosive

Cruel Hand
Grandpa Candys
The Bridge
Armageddon
Crysalys
Planet Of Zeus
Close At Hand
No Way Back
BlekBox

Elektrana

Sneaky Sound System
Thieves Like Us Nikonn

HNS Stage

Jimmy Edgar
George Fitzgerald (Live AV)
Sigha
Locked Groove

14. jul

Main Stage

Erykah Badu
Plan B
Suicidal Tendencies
Borgore
Reflections of Internal Rain

Dance Arena

Richie Hawtin
Miss Kittin
Azari & III Live
Claude VonStroke
Benoit & Sergio
Tobi Neumann & Geddes

Fusion Stage

Hatebreed
Seun Kuti & Egypt 80
Obojeni Program
Električni Orgazam
Goribor
IKA
Death By Chocolate
In-The-Go

Suba Stage

Stoned Boys
Elektra Monsterz
Mark Schedrin & Leonid Lipelis
Ishome

Explosive Stage

Sodom
Inquisition
Sarcasm
Rising Dream
Farcry
Infest
Bane
Formless Terror
Toxic Trace

Elektrana

The Tapeaters
Dat Politics

HNS Stage

Space Dimension Controller
Lone
Pariah
Teengirl Fantasy Live
The Chain

15. jul

Main Stage

Guns n' Roses
Wolfmother
Skream & Sgt. Pokes
Goldie feat SP:MC
Partibrejkers
ŽeneKese

Dance Arena

Laurent Garnier L.B.S.
Knife Party
Art Department
Maceo Plex

Fusion Stage

Little Dragon
Buraka Som Sistema
Citizens!
Eyesburn
Dječaci
Batucada Sound Machine
Zemlja Gruva
Dandelion Children

Suba Stage

The Playground Syndicate
It's a Dubstep Thing
The Middle Beast

Explosive Stage

D.R.I.
Annathema
Proleće
Narednik Lobanja i Vod Smrti
Nominal Abuse
Nadimač
Concrete Sun
The Outer Limits
Putrid Blood

Elektrana

Franz & Shape
Detachments
A Terrible Splendour


KOMENTARI

Komentari koji budu sadržali reklame, vređanje na bilo kakvim osnovama, provokacije i sl. biće obrisani!

Molimo vas da se prilikom pisanja komentara pridržavate pravopisnih pravila i osnovne kulture.

Komentari koji su napisani velikim slovima biće obrisani. Redakcija MetalSerbia portala ima pravo da obriše komentare koji su uvredljivi, neukusni i ne doprinose normalnoj diskusiji.

Ostavi Komentar

Tvoja email adresa neće biti objavljena. Potrebni podaci su markirani *

POŠALJI